O nas

„Posiadanie pasji to największy dar, a poszanowanie tej cechy należy do nas. Tak jak w przypadku wyboru tematu, temat jest najważniejszy… temat oznacza po prostu projektowanie, a to wyczucie potrzebne do projektowania musi pochodzić z pasji”

W swojej codziennej pracy kierujemy się prostotą i elegancją. Cenimy sobie klasyczne kolory i proste geometryczne kształty, które podkreślają osobowość firmy, a stosowane stylizacje spełniają w pełni oczekiwania klienta.
Wszystkie drogi prowadzą do budowania marki, z której pracy korzystają klienci z odległych miejsc. To coś co chcieliśmy stworzyć kiedy pobieraliśmy pierwsze nauki u najlepszych praktyków z branży. Posiadane wszechstronne doświadczenie wspierane analizą grupy specjalistów jak radcy, architekci, notariusze, projektanci wnętrz, fotograf, uprawnieni elektrycy, kominiarze, księgowi pomaga działać i nawiązywać nowe relacje biznesowe także jako doradcy biznesowi.

W związku z ciągłym rozwojem budujemy grupę ludzi, którzy zainteresowani są pomnażaniem własnego kapitału inwestując w GOTOWCE, mieszkania pod wynajem na pokoje, kawalerki czy kwatery pracownicze oraz mieszkania pod klucz tzw. flipy.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie zakupu, remontu i aranżacji nieruchomości oraz dedykowanej sprzedaży lub podnajmu.

Wiemy jak dotrzeć do mieszkań z potencjałem inwestycyjnym. Wszystkie inwestycje sprawdzane są przez nas pod kątem prawnym, technicznym i ekonomicznym. Obliczane są koszty oraz potencjalne zyski jak również czas inwestycji.

Istnieją formy współpracy, w której osoba zainteresowana inwestuje środki własne w projekty przynoszące zyski bez potrzeby aktywnego angażowania swojego czasu.

0+ lat
Doświadczenie zawodowe
0%
Zadowoleni klienci
0%
Udane projekty

Jesteś zainteresowany współpracą z nami lub chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń lub napisz do nas, a przedstawimy Ci jak możesz z nami zainwestować w sposób najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Pomożemy również we wszelkich formalnościach.
Close Menu